Hizmetlerimiz

hizmetler

Ev & Villa Temizliği & İş yeri & Ofis & Büro Temizliği & Okul & Kreş & Dersane Temizliği & Hastane Temizliği & İnşaat Sonrasında Temizlik & Fabrika Temizliği

Ofisinize gelen insanların iik izlenimleri olum olması için ofisinizin genel temizliği ve bakımına bağladır. Temiz,düzenli ve bakımlı bir ofis, gelen insanların sizin hakkınızdaki olumlu duyguları için önemlidir.

Bursa Mis Temizlik olarak 15 yılın verdiği tecrübesi ve iş birikimiyle Bursa ofis temizliği hizmetini profesyonel kadro ve ekipman ile yapmaktayız. Bursa'da ofis temizliği denince akla ilk gelen firmayız . Bursa Mis Temizlik şirketi olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji aparatlarımız ve ekipmanlarımızı ilke ofise temizliği sektöründe sizlerin hizmetinizdeyiz. Kullandığımız malzemeler hem çevre dostu hem de garantilidir.

Temizlik sektöründe firmaların büyük çoğunluğu Bursa apartman temizliği konusunda başarılı çalışmalar yapmaktadır. Apartman temizliği konusunda merdivenlerin temizliği, camların, korkulukların temizliği, dış alan temizliği, yerlerin yıkanması detaylarına önem veriyoruz. Ortak kullanım alanı olan apartmanların hijyen açısından temizlenmesi çok önemlidir. Her katta yapılacak olan temizlik için toz çıkartmadan temizleme işlemleri uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Sağlığa zarar vermeyen temizlik malzemeleri ile kaliteli temizliğin en başarılı adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

Her ne kadar boş ev temizliği için kolay olacak gibi düşünülse de özellikle inşaat sonrası temizlik yapılacak olan yerler için özel ve detaylı çalışmalar yapılmalıdır. Uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. İnşaatı yeni bitmiş olan evlerde ya da yeni tadilat yapılmış evlerde inşaat sonrasında çok fazla miktarda alçı, çimento, boya ve moloz kalıntıları çıkmakta ve oluşan bu durum yeni evlerine taşınmayı bekleyen insanları zorlamaktadır. İnşaat sonrası temizlik nasıl yapılmalıdır? İnşaat sonrası temizlik denince Bursa da temizlik şirketleri arasında ilk sıralarda Bursa Mis Temizlik gelir.

İnşaat sonrası temizlik işlerinin, eşyaların taşınmasından önce detaylı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bizler inşaat sonrası temizlik alanında uzman ekiplerimiz ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bizim için en önemli konu ‘Müşteri Memnuniyeti’. İnşaat sonrası temizlik hizmetleri ve diğer (ev temizliği, ofis temizliği, okul temizliği, hastane temizliği, fabrika temizliği, villa&yazlık temizliği vb.) temizlik hizmetlerimizin hepsi müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetimizden aldığımız güçle Bursa’da inşaat sonrası temizlik alanında yaptığımız çalışmalar ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübeyi temizlik alanında güler yüzlü ve işini iyi yapan uzman personelimiz ile birlikte yaptığımız başarılı işlere yansıtıyoruz.

Evleriniz ailenizle birlikte yaşadığınız, hayatınızı yaşadığınız yuvanızdır. Biliyoruz ki buranın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Son zamanlarda birçok kişi ev temizliği için yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. Bir yandan günümüz şartlarında ailedeki yetişkin bireylerin tamamının çalışma hayatında olması, bir yandan günlük hayatın stresleri, bir yandan evde çocuk varsa çocuk bakımı ev temizliğine yeterince vakit ayrılmasına engel olmaktadır. Bursa Mis Temizlik olarak, her türlü ev, villa temizliğinde, inşaat sonrası ev temizliğinde, periyodik ev temizliklerinde (günlük, haftalık ya da aylık) hizmet vermekteyiz.

Bursa Mis Temizliki olarak güler yüzlü personelimiz, son teknoloji ürünlerimiz ve ekipmanlarımız ile ev temizliği konusunda yüksek kalite de hizmet vermekteyiz. Biliyoruz ki ev temizliğinde hijyen en üst düzeyde tutulmalıdır. Mis temizlik olarak en tecrübeli firmalardan biri olarak temizlik hizmet vermekteyiz. Ev temizliği sırasında eşyalara zarar verilmemesine çok dikkat ediyoruz. Temizlik esnasında evinizdeki eşyaların durumuna göre temizlik malzemeleri kullanıyoruz. Malzemelerimizin doğal ve evinizde alerjik bir duruma neden olmamasına dikkat ediyoruz.